Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

29.08.2020

Шановні тернополяни!

Дорогі захисники України!

 

Другий рік поспіль ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

(Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019 установлено в Україні День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України).

Недарма Днем пам’яті обрано двадцять дев’яте серпня. Адже саме на ці дні припадають шості роковини Іловайської трагедії.

На початку АТО 2014 року більшість українських віськових підрозділів складалися з добровольчих батальйонів. Молоді хлопці, сини, брати, багатодітні чоловіки йшли захищати Україну від ворожої "сусідки". Багато з них потрапили в підступну пастку та стали жертвами жорстокої підлості зі сторони Росії, сусідньої країни, яку Україна довгий час помилково називала "братом". Адже агресор,  оголосивши зелений коридор для виходу українців  з оточення, розстріляв наших військових на марші.

Разом з підрозділами Збройних сил України у боях під Іловайськом всього брало участь близько 1400 осіб. За неофіційними даними – 1700. Згідно з даними Національного військово-історичного музею, у тих боях під Іловайськом полягло майже 400 українських бійців, понад сотню вважаються зниклими безвісти, десятки потрапили у полон. Тоді українські силовики не мали потуги і потрібної зброї, аби надати опір російським найманцям. Іловайська трагедія ілюструє те, що Україна має розвивати і зміцнювати свої збройні сили та ні на мить не довіряти російській воєнщині.

День національного вшанування пам’яті воїнів, які загинули в російсько-українській війні, вкотре спонукає нас вклонитися їм, знову згадати наших героїв. Адже допоки ми пам’ятаємо їх – доти вони з нами. Вже сьомий рік точиться кровопролиття. За цей час України втратила понад дванадцять   тисяч найкращих наших громадян, котрі  загинули, захищаючи державу від ворога.

Одвіку у важкі години для рідної землі українці виявляли чудеса мужності та відваги, героїзму та самопожертви! Саме у дні воєнних випробувань народжуються справжні герої.

Мужні вояки протистояли і протистоять  навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи кожен клаптик Української землі. Слава тим легендарним захисникам, хто живим вийшов із справжнього пекла. Ви пережили  важкі і виснажливі бої та, на жаль, сум та біль від втрати побратимів. Земний уклін вам!

 Вічна пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям слава!

 

Голова обласної ради                                                Віктор Овчарук