Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.10.2020

Квест-технології як інноваційна форма роботи

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі сервісу Google Meet відбулося онлайн-заcідання проблемної групи вчителів хімії області «Особливості, форми та методи роботи в умовах впровадження Концепції Нової української школи».

Основною темою засідання стало впровадження квест-технологій як інноваційної форми роботи в процес навчання хімії у школі. Як мотивувати учнів до вивчення хімії, як їх зацікавити, як урізноманітнити уроки? Це питання, які постійно вирішує кожен педагог. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та розв’язувати задачі є квест.

Члени проблемної групи обмінялися досвідом з даної проблеми, презентували власні розробки квестів, які вони пропонують для використання на уроках і в позакласній роботі. Розвиваючі квести «Очима хімії», «У пошуках хімічних скарбів», «Подорож хімічним лабіринтом», «Основні класи неорганічних сполук» запропонували вчителі хімії Неля Бончик (Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Оксана Хмельницька (Дарахівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Наталя Машталір (Підволочиська ЗОШІ-ІІІ ст.) та Галина Охман (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1). Не менш цікавими виявились квести-контрольні роботи, складені вчителем Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Тетяною Садовською та вчителем Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 Наталією Тарас. Розробки даних квестів розміщено у вільному доступі на сторінках блогу Тернопільського ОКІППО «Для вчителів хімії».

Учасники проблемної групи також розглянули актуальні питання реформування української хімічної термінології.  

http://ippo.edu.te.ua/