Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

30.10.2020

У краєзнавчому музеї діє виставка "Дослідник рідного краю"

 

До 95-річчя від дня народження фольклориста, етнографа, літературознавця, театрознавця, бібліографа Петра Медведика (22.10.1925 – 02.12.2006) у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка "Дослідник рідного краю".

Неоціненний духовний спадок нашому українському народові у життєвому доробку залишив Петро Медведик. На своєму земному шляху він збирав “народні перлини”, повертав із забуття видатні постаті, досліджував маловідомі імена, висвітлював події культурного життя краю. Його діяльність порівнюють із “різнобарвною палітрою”. Кожна із галузей краєзнавства, якою займався, і до сьогодні виблискує значними досягненнями. Ті, хто знали Петра Медведика казали, що це була людина енциклопедичних знань з дивовижною пам’яттю. Він був невтомним і наполегливим у своїй пошуково-дослідницькій діяльності.

Завдяки цьому маємо велику кількість матеріалів із фольклору, літературознавства, історії нашого театру, музики, бібліографії… Вони опубліковані у збірниках, книгах, бібліографічних покажчиках, журналах, газетах, енциклопедіях.

На виставці представлена лише частина експонатів із фондів музею. Та це не завадить відчути безмежну любов до рідного краю Петра Медведика, що гідна великої поваги і наслідування.

Діятиме виставка до 4 листопада.

http://tokm.com.ua/