Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.12.2020

Освітяни Тернопільщини готові до прогресивної інноваційної діяльності

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти за допомогою платформи сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся обласний онлайн-тренінг для педагогічних працівників «Реалізація дослідно-експериментальної роботи «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» в основній та старшій школі».

Ігор Вітенко, кандидат географічних наук, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО, ознайомив з науково-методичними основами й особливостями реалізації інноваційної освітньої діяльності в умовах сучасної української школи та наголосив на важливості інноваційного підходу до здоров’язбереження як домінантного аспекту діяльності закладів освіти. Діана Яценко, методистка, виконуюча обов’язки завідувачки лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО, розкрила сутність дослідно-експериментальної роботи як інструментарію у реалізації екологічної змістової лінії у закладах загальної середньої освіти.

Принципово нові підходи до взаємодії педагогічної науки та практики, пріоритетом яких є збереження здоров’я, інтелектуальне зростання, ґрунтовне духовно-креативне розуміння природної соціальної дійсності та самореалізація здобувачів освіти лягли в основу здоров’язбережувальної технології «Навчання у русі». Лариса Коненко, методистка, виконуюча обов’язки завідувачки відділу дошкільної та початкової освіти Тернопільського ОКІППО, провела майстер-клас «Навчання у русі» – ефективна технологія розвитку психофізіологічного та фізичного стану здобувачів освіти початкової школи». Особливості формування здоров’язбережувальної компетентності у школярів основної та старшої школи шляхом упровадження технології «Навчання у русі» як інноваційної освітньої діяльності обговорила з учасниками онлайн-тренінгу Людмила Кучер, методистка лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО.

Моніторинговий контроль, що лежить в основі здоров’язбережувальної технології «Навчання у русі», – це технологізована система заходів, які проводять з метою забезпечення неперервності науково обґрунтованого спостереження за розвитком кожного дитячого організму. Оксана Мочук, методистка центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО, розкрила теоретичні та практичні аспекти моніторингових досліджень у рамках технології «Навчання у русі» засобами хмарних сервісів.

Педагогам-практикам все частіше доводиться працювати з особливо активними дітьми. У наші дні ця проблема набуває неабиякої актуальності. Про ознаки синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю у школярів та особливості педагогічної поведінки спрямованої на координацію психофізичного розвитку таких дітей у рамках технології «Навчання у русі» розповів Віктор Кавецький, кандидат педагогічних наук, доцент, виконуючий обов’язки завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського ОКІППО.

Технічну підтримку онлайн-тренінгу забезпечила Оксана Мочук, методистка центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО.

http://ippo.edu.te.ua/