Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.12.2020

Майже 20 молодих педагогів  стали учасниками обласної школи професійного становлення

З метою надання методичної допомоги, сприяння професійному розвитку і зростанню педагогічної майстерності, в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі онлайн-сервісу Google Meet відбулося заняття обласної школи професійного становлення молодого вчителя на тему «Актуальні питання викладання історії та суспільствознавчих дисциплін».

Учасники заняття – майже два десятки молодих педагогів, які викладають історію, правознавство та громадянську освіту в закладах загальної середньої освіти Тернопільської області.

Модератором заходу був Іван Ярославович Букавин, методист, завідувач відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО, вчитель-методист. Він ознайомив молодих педагогів із завданнями, що постали перед історичною освітою в умовах реформування та впровадження Нової української школи.

Під час заняття учасники школи розглянули важливі для молодого вчителя питання організації сучасного освітнього процесу з історії, правознавства та громадянської освіти: методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів; навчальні програми та підручники; календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків; практичні заняття/роботи; критерії оцінювання навчальних досягнень учнів; поточне, тематичне та підсумкове оцінювання; ведення шкільної документації тощо.

Учитель Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Історія», вчитель-методист Інна Чернецька поділилася з учасниками заняття власним баченням і досвідом роботи зі створення сучасного освітнього середовища під час вивчення історії та суспільствознавчих дисциплін й організації ефективної позакласної роботи з школярами.

Завідувач науково-педагогічної бібліотеки Тернопільського ОКІППО Інна Сіньковська ознайомила молодих педагогів із фондами та інформаційними ресурсами бібліотеки, новинками науково-методичної літератури та фахової періодики. Молоді вчителі дізналися про можливості для професійного зростання, що їх дає використання послуг бібліотеки інституту.

Робота обласної школи професійного становлення молодого вчителя історії та суспільствознавчих дисциплін триватиме і в наступному році.

http://ippo.edu.te.ua/