Дні Оксфорду відбулися на Тернопільщині
Відповідно до плану роботи Теонопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою впровадження в навчальний процес сучасних методів викладання англійської мови, підвищення фахового рівня вчителів в умовах компетентнісно-орієнтованого навчання та в рамках міжнародної співпраці з представництвом Oxford University Press у березні 2020 року проходили щорічні Дні Оксфорда на Тернопільщині.
Вчителі англійської мови області долучилися до вебінарів з актуальних методичних проблем на теми: «Використання цифрових інструментів для активного залучення учнів у процес вивчення англійської мови», «Розвиток розумових здібностей учнів початкової школи засобами англійської мови», «Мова, мотивація та можливість: три інгредієнти для забезпечення усного мовлення старшокласників на уроці».
«Під час онлайн-спілкування з вітчизняними та зарубіжними фахівцями вчителі-практики отримали поради та відповіді на запитання, які є нагальними й актуальними в роботі вчителя англійської мови з учнями різних вікових категорій», — розповідають в інституті.
До організації та проведення Днів Оксфорда на Тернопільщині долучилися голова представництва Oxford University Press в Україні Анна Морріс, тренери Оксфордської Вчительської Академії Ушапа Фортеск’ю та Мартін Кларк, методист представництва Oxford University Press в Україні Маріанна Каплінська та методист Тернопільського ОКІППО Лідія Уруська.
«Вчителям Тернопільщини надали можливість стати членами Вчительського онлайн клубу, на сайті якого у вільному доступі розміщуються регулярні випуски онлайн-газет, матеріали міжнародної конференції ELTOC, розробки уроків та роздаткових матеріалів, записи вебінарів, методичні статті, тести для визначення рівня володіння англійською мовою для молодших і старших школярів, а також багато інших ресурсів стосовно нових концепцій, теорій та практик навчання англійської мови, — зазначають у ТОКІППО. — Також учителям запропонований оновлений перелік п’ятнадцяти Модулів професійного розвитку, які включають теоретичні матеріали та практичні ідеї для впровадження на заняттях англійської мови. Опрацювавши надані матеріали, вчителі зможуть отримати та поглибити знання й вдосконалити свої фахові вміння з широкого кола методичних тем»