Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.04.2021

Випускниця Борщівської філії Тернопільського обласного відділення МАН України поділилася своїми досягненнями 

На навчання у Борщівську філію Тернопільського обласного відділення МАН України Юлія Соліляк записалася на початку 8-го класу, за рекомендацією вчителя.

«На перших заняттях у секції нам розповідали про можливості навчання в МАН, чого можна досягти, де побувати. Слухала я це все і не вірила, що зможу потрапити на всеукраїнські чи міжнародні конкурси, куди відбирали найкращих з найкращих. Однак, наш викладач був налаштований на результат та мотивував мене, тому з перших днів ми почали активно працювати над науковими роботами і готувалися до конкурсу-захисту, — розпоідає Юлія Соліляк. — Я дуже захопилась своєю темою і взагалі науковою діяльністю, в результаті стала учасником національного етапу міжнародного конкурсу «Intel-Техно Україна», міжнародної конференції «Україна очима молодих» та ін. З кожним роком таких конкурсів ставало все більше, було багато перемог і також вдосталь поразок, які відіграли важливу роль у формуванні мене як особистості. Зараз живу по принципу, що кожна поразка це урок, який треба засвоїти».

Науковиця зізнається, що цього б нічого не було, якби не постійна підтримка викладача Мулярчука Андрія Петровича й Тернопільської та Борщівській філії МАН.

«Двері МАН завжди були відкриті для нас 24/7, в прямому і переносному значенні. Методисти відносились, як до власних дітей, і завжди могли підтримати. Насправді Мала академія — один з кращих етапів моїх шкільних років. За 4 роки я знайшла багато друзів, з якими і зараз підтримую зв’язок, більше того, під час навчання в університеті (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), я є учасником асоціації випускників МАН, і в докарантинні часи часто була на конкурсах-захисту, тільки вже як куратор-волонтер та на різних івентах від МАН», — додає Юлія Соліляк.

Дівчина наголошує, Мала академія створює таку атмосферу, яку важко покидати!