Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

24.04.2021

Публічність та прозорість бюджетного процесу обговорили на базі Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» 

Понад 150 представників органів місцевого самоврядування з шести областей Західної України взяли участь у вебінарі, присвяченому питанням публічності та прозорості бюджетного процесу та використанню веб-порталу «Відкритий бюджет».   

Експертка з публічних фінансів Олександра Бетлій зазначила, що відкриті дані у сфері фінансів допомагають громадянам та представникам влади підвищувати ефективність роботи, допомагають в аналітиці, є основою для ухвалення рішень.

Проєктний менеджер порталів Є-data державної установи «Відкриті публічні фінанси» детально розповів про можливості порталу використання публічних коштів spending.gov.ua та приклади його використання.

До словами, Державний вебпортал «Open Budget» — це найбільша база знань з фінансів. Тут є глосарій, за допомогою якого можна дізнатися більше про бюджетну систему та процес, принципи, якими у них керуються тощо. На цьому порталі — гарна візуалізація даних та зручні графіки, приміром, можна побачити, звідки та куди рухаються кошти. Також до послуг користувачів — порівняння бюджетів областей та громад, де можна ознайомитися зі структурою податків. Таким чином, цей інструмент можна сміливо назвати порталом бюджетної грамотності.

Наступний інструмент для порівняння бюджетних показників «BOOST» допомагає більш ретельно аналізувати, як змінюються фінанси у громадах протягом років. Він базується на технології Світового банку і застосовується у понад 40-ка країнах світу. Отримати необхідну інформацію можна, використовуючи відповідні фільтри та поля.

Допоможе у роботі й портал реєстру проєктів міжнародних фінансових організацій IFI project. Саме за його допомогою можна шукати інформацію про проєкти, які реалізуються у громаді за підтримки міжнародних фінансових організацій, — інформує Тернопільський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою»