Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.07.2021

Вихованці Тернопільського ОЦЕНТУМ взяли участь у Всеукраїнському зльоті юних дослідників-природознавців

У Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. Участь у заході від Тернопільської області взяли вихованці Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учні ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 ім. Іванни Блажкевич та ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича, переможці всеукраїнських конкурсів агробіологічного напряму позашкільної освіти.

У рамках зльоту провели профорієнтаційні заходи: науково-практичну конференцію, екскурсії до Національного університету біоресурсів і природокористування України (музей ґрунтів, плодово-овочевий сад, лабораторія точного землеробства AgriLab, унікальний ботанічний сад, стайні, лабораторію агрохімії та ґрунтознавства, колекційний розсадник польових культур, сучасно обладнану лабораторію моніторингу якості ґрунтів), дослідницького господарства, профільні майстер-класи, екскурсії по місту Києву та Національному еколого-натуралістичному центрі.

Одним із найяскравіших вражень для учасників зльоту стали екскурсії до лабораторії компанії «Сингента» в м. Біла Церква. На дослідницькій станції школярі детально ознайомилися з усіма етапами закладання та проведення польових дослідів відповідно до сучасних методик. Учні побували на дослідницьких полях, ознайомилися зі зразками гібридів сільськогосподарських культур, сучасною сільськогосподарською технікою, технологією та приладами для протруєння насіння, із засобами для внесення пестицидів, оглянули поля з використанням дрона.

Члени делегації були нагороджені Дипломами учасників Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців, — розповідають у Центрі.