Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

06.08.2021

Борщівський обласний комунальний краєзнавчий музей отримав грант від Українського культурного фонду

Експерти Українського культурного фонду високо оцінили заявку комунальної установи Тернопільської обласної ради в програмі «Культура. Туризм. Регіони» (лот — Локальний музей).

Отримавши 416 балів, музей посів сьоме місце в рейтингу. Сума виграного гранту становить 622 796 грн. 

Проект, задум якого належить археологу та досліднику трипільської культури Михайлу Сохацькому, спрямований на вдосконалення і розвиток туристичного потенціалу «Печери-музею трипільської культури Вертеба».

«Однією з головних цілей є переекспозиція двох існуючих експозиційних ділянок та створення нової — «Гончарна майстерня трипільського майстра». В експозиціях розмістять інформаційні стенди з поясненнями. Біля входу до печери-музею інформаційний стенд розповідатиме про пам’ятку трипільської культури — печеру Вертебу, період перебування у ній трипільців, археологічні дослідження, які проводилися у Вертебі з переліком дослідників та років досліджень, — розповідають у музеї. — Неподалік об’єкту встановлять інформаційно-тематичну скульптурну композицію, як пам’ятний знак про перші дослідження трипільської культури у 1884 році на території сучасної України, зокрема, в печері Вертебі. Вона стане вагомим інформаційним доповненням до новостворених експозиційних ділянок».

Як зазначають у музеї, реалізація задуманого проекту допоможе відвідувачам краще ознайомитися з історичним минулим однієї із найяскравіших археологічних культур — трипільської та отримати цілісну картину життя давніх людей в печері Вертеба.

«Також у рамках проекту планується створення власного Інтернет-ресурсу, адже його наявність — актуальне питання сьогодення. Це дозволить музею бути конкурентноспроможним в сучасному світі, розширити аудиторію відвідувачів», — додають у закладі.