Фахівці Тернопільської обласної ради — серед найактивніших публічних службовців
Керівник секретаріату Тернопільської обласної ради Олексій Кайда вручив працівникам виконавчого апарату сертифікати про підвищення кваліфікації за загальною короткостроковою програмою «Управління змінами» в Українській школі урядування, яка є закладом післядипломної освіти, що належить до сфери управління НАДС України.
Олексій Кайда привітав фахівців апарату обласної ради з успішним завершенням навчання та отриманням сертифікатів і наголосив, що Українська школа урядування — це єдина сертифікована структура, яка проводить підвищення кваліфікації такого рівня та пропонує професійні програми та тренінги для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій та депутатів місцевих рад.
«Хочу відмітити, що Тернопільська обласна рада — серед лідерів по активності працівників апарату у навчанні в Українській школі урядування. Ви проявили всі свої знання, вміння та навички для успішного проходження навчального процесу, що ще раз підкреслює фаховість працівників облради. Переконаний, що отримані знання будуть корисними для вас», — сказав Олексій Петрович.
Фахівці апарату обласної ради поглибили теоретичні знання та здобули навички особистісної ефективності посадових осіб місцевого самоврядування з питань управління змінами та забезпечення ефективної системи управління змінами публічної організації. Прослухавши курс «Управління змінами», дізналися про природу змін, їх класифікацію, моделі та методи управління змінами, підготовку до змін та їх планування, механізм їх реалізації, управління опором змін, роль керівника в управлінні змінами та практику управління ними.
Також в процесі навчання посадові особи місцевого самоврядування отримали відповідні вміння щодо застосовування підходів та процесів управління змінами, традиційних та сучасних методів управління змінами у професійній діяльності; визначення необхідності проведення змін для поліпшення існуючих процесів в органах публічної влади; застосовування окремих норм та принципів механізму реалізації змін; визначення механізмів реалізації змін, створення мотиваційного середовища та стимулювання застосування змін в процесі розвитку організації.
У своїй роботі працівники апарату облради зможуть застосовувати наступні навички:
- практичного застосування окремих норм вітчизняного та іноземного досвіду управління змінами;
- застосування шляхів інтеграції системи управління змінами з діючою системою управління;
- формування комплексного підходу до форм та методів розроблення проекту змін та підготовки до їх впровадження.
Зазначимо, що співпраця між Тернопільською обласною радою та Українською школою урядування успішно триває.