Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.09.2021

У Тернополі презентували книгу «Боротьба за українську державність 1917–1921 років на Тернопільщині: місця пам'яті»

У приміщенні Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини презентували книгу «Боротьба за українську державність 1917–1921 років на Тернопільщині: місця пам'яті». Керівник проєкту – Марина Ягодинська, директорка Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам'яток культурної спадщини, упорядник книги – історик та краєзнавець Володимир Салук.

Видана книга в рамках Програми збереження культурної спадщини Тернопільської області за кошти з обласного бюджету.

Від імені голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та всього депутатського корпусу Тернопільської обласної ради привітав краян із презентацією книги депутат Любомир Крупа.

«Проблематика книги надзвичайно актуальна в контексті нинішньої війни на Донбасі. Маємо пам'ятати про героїв національно-визвольної боротьби початку ХХ ст. Саме ці патріоти заклали фундамент боротьби за незалежність України для наступних поколінь, зокрема, для ОУН-УПА, дивізії СС «Галичина». Результат боротьби українців упродовж минулого століття – проголошення Незалежності України. У книзі зібрано дані про пам'ятники, захоронення, цвинтарі періоду УНР, ЗУНРу на території Тернопільщини. З видання дізнаємось, як в період радянського режиму наші краяни переховували ці пам'ятки, берегли їх. Дякую авторам видання за колосальну роботу з дослідження минулого нашої області, впорядкування видання для майбутніх поколінь, адже без минулого нема майбутнього», – сказав Любомир Крупа.