Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

19.11.2021

У Тернопільському ОКІППО відбувся онлайн-семінар «Хмарні сервіси у професійній діяльності вчителів фізики та астрономії»

Мета заходу, який організували та провели спеціалісти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти полягала в ознайомленні учасників заходу із основними аспектами щодо особливостей використання хмарних сервісів в освітньому процесі з фізики та астрономії; формуванні готовності вчителів до впровадження засобів хмарних технологій для реалізації віртуального фізичного експерименту та удосконалення методики навчання фізики та астрономії.

Зокрема, Олексюк О. Р., доцент ТОКІППО, кандидат педагогічних наук проаналізувала еволюцію форм і методів навчання на уроках фізики спричинених активним впровадженням сервісів хмарних технологій.

Методист ТОКІППО Гайда В. Я., детально зупинився на методичних засадах формування самоосвітньої компетентності учнів в освітньому процесі засобами хмарних технологій, методичними та дидактичними розробками, які розміщенні на блозі «Учителю фізики» та складають потужний мультимедійний супровід реалізації практичної складової шкільного курсу фізики.

Учитель фізики Ладичинської гімназії Гриб М. М. поділився власним досвідом створення дидактичного забезпечення та мультимедійного супроводу вивчення курсу фізики в основній школі на основі хмарних сервісів. Деякі аспекти реалізації практичної складової курсу астрономії засобами хмарних технологій розкрив Шемеля М. А., вчитель фізики НВК «Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Вчитель фізики КЗ НВК «Мишковицької ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Михайленко В. В., поділився напрацюваннями та перспективами реалізації навчального фізичного експерименту на основі апаратно-обчислювальної платформи ARDUINO.

Під час обговорення учасниками заходу було підтримано важливість запровадження в освітній процес вивчення фізики та астрономії хмарних сервісів, які урізноманітнення процесу вивчення фізики, мотивації до навчання та сприяють удосконаленню професійної діяльності вчителів фізики та астрономії, – розповідають у ТОКІППО.