Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.02.2022

Виставку ікон учасників авторської іконописної школи Андрія Майовця «Квітка Середньовіччя» презентували в Тернополі

У виставковому залі Тернопільського обласного художнього музею відкрили виставку ікон учасників авторської іконописної школи Андрія Майовця «Квітка Середньовіччя».
 
На виставці, яку жителі Тернопільщини та гості нашого краю можуть переглянути до 6-го лютого, представлено 40 ікон 28-ми авторів і три авторські іконописця Андрія Майовця. Серед образів — ікони Святого Миколая, Пресвятої Богородиці, Пресвятої Родини, Архангела Михаїла, виконані технікою темперного живопису на липових дошках.
 
«Із лютого 2020 року проведено вже 4 школи. Навчання відбувається при храмі Успення Пресвятої Богородиці в Тернополі за сприяння отця Василя Ліниці. Школа згуртувала навколо себе понад 50 учнів різного віку, які стали великою дружньою родиною. Ікони створені згідно з манерою письма та візантійською традицією XIV–XV ст. За час існування школи написано більше 60-ти ікон, — розповідає провідний науковий співробітник ТОХМ Оксана Мацьків. — Андрій Майовець також є організатором індивідуальних майстерок, уроків, каліграфії, іконопису в Україні та за її межами (в Італії, Польщі та Литві). Має досвід малюнку з дітьми-сиротами, з багатодітних сімей Центру опіки сиріт, молоддю з особливими потребами, важкими дітьми».