Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.02.2022

23 лютого відбудеться дискусія «Діалоги в громадах під час загострення військової загрози: вивчені уроки»

Представників громад запрошують доєднатися до дискусії «Діалоги в громадах під час загострення військової загрози: вивчені уроки», яка відбудеться 23 лютого з 15:20 до 17:00 год.

Передбачена онлайн-трансляція. З провідними експертами, фасилітаторами діалогів і представниками громад учасники заходу обговорять висновки та уроки, отримані під час впровадження діалогів з реінтеграції та суспільної згуртованості в п’яти українських громадах.

Протягом жовтня 2021 — лютого 2022 Інститут миру і порозуміння підтримував п’ять громад зі сходу, центру і заходу України у вирішенні їх місцевих конфліктів та проблем, пов’язаних з наслідками збройного конфлікту. Представники громад оволоділи навичками дизайну та фасилітації групових обговорень із застосуванням діалогового підходу. За підтримки професійних фасилітаторів вони імплементували набуті навички і провели по три діалогові зустрічі у своїй громаді. Учасники мали можливість обговорити майбутнє громади в контексті збройного конфлікту, вирішити реальний конфлікт у громаді та підвищити її згуртованість.

Під час заходу ви дізнаєтеся:

- Які конфлікти було поставлено за мету вирішити?

- Який був хід проведення діалогів, які виникали складнощі і виклики під час процесу?

- Які висновки було зроблено у п’яти громадах?

- Який вплив мають діалоги на розбудову миру під час активного збройного конфлікту?

Спікери:

- Олександр Смирнов, в.о. директора Українського Національного Центру Розбудови Миру, що діє в структурі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

- Роман Романов, директор програми «Права людини і правосуддя» МФ «Відродження»; 

- Тетяна Кисельова, к.ю.н., доктор філософії (PhD) в галузі права (Оксфордський університет), медіаторка, фахівчиня з діалогів, дослідниця, керівниця центру «Могилянські студії медіації і діалогу»;

- Альона Горова, медіаторка та фасилітаторка, член правління ГО «Інститут миру і порозуміння», експертка з організаційного розвитку.

Модератор заходу: журналіст та ведучий Андрій Куликов.

Захід відбудеться у змішаному офлайн/онлайн форматі (з трансляцією на Facebook та YouTube).

Якщо ви бажаєте взяти участь офлайн, то заповніть форму реєстрації до 17 лютого включно.

Більше інформації за посиланням

 

Захід проводиться в рамках проєкту «Діалог задля реінтеграції та соціальної згуртованості», який впроваджує ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: Децентралізація