Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.07.2022

У Борщівському обласному комунальному краєзнавчому музеї триває проєкт «Літо з користю»

 
Уже 141-ий день наш народ мужньо бореться з російським окупантом. Кожен на своєму фронті. Борщівський обласний комунальний краєзнавчий музей не є винятком. Основна мета музею — зберегти історичну пам’ять, яка є одним із головних компонентів формування української національної ідентичності та передати її молодому поколінню. Адже спільні знання про минуле власного народу є основою для згуртування та подальшого розвитку нас як української нації.
 
Незважаючи на те, що у дітей літні канікули, музей продовжує активну співпрацю з найменшою по віку аудиторією. В рамках проєкту «Літо з користю» проведено чергове онлайн-заняття з учасниками літнього шкільного табору Борщівської ЗОШ №2 — Людмила Яловіцька. Ідею та саме проведення уроку розробила Леся Грабик, науковий працівник музею. Темою еврестичного заняття стали легенди Борщівщини, як один із жанрів народного фольклору. Знайомство в незвичний спосіб (з патріотичним змістом), розгадка теми за допомогою ребусу, таємничий предмет у «чорній скринці» — це далеко не все, що було складовою онлайн-зустрічі. Школярі мали змогу, як почути так і розповісти відому їм місцеву легенду. Дітям було запропоновано приміряти на себе роль кінорежисера і розповісти про свої ідеї екранізації однієї з легенд. Підсумком уроку було домашнє творче завдання (ілюстрація до легенд Борщівщини та створення своєї власної легенди), яке діти залюбки пообіцяли виконати, — розповідають у музеї.