Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

31.08.2022

«Назви своє ім’я»: Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на перегляд фільму

2 вересня 2022 року о 15:00 годині у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться перегляд та обговорення документальної стрічки Сергія Буковського та Стівена Спілберга «Назви своє ім’я». Метраж фільму 92 хвилини. Виробництво: Україна — США, 2006 рік. 

Захід, приурочений до 80-х роковин трагедії Голокосту, пройде у рамках роботи програми партнерства ТОУНБ та Клубу документального кіно про права людини Docudays UA «Кіноклуб на вулиці Зеленій».

У фільмі люди, які вижили в 1941—1942 роках, розповідають, як їм вдалося врятуватися від неминучої загибелі. Одна з героїнь фільму тернополянка Ірина Максимів-Саїк, якій у часи тих подій було 11 років, розповідає, як її сім’я рятувала своїх сусідів — у роки нацистської окупації її батьки дев’ять місяців переховували в погребі власного будинку 16 євреїв. За це усіх членів родини Саїк визнано Праведниками народів світу. Спогади Ірини Максимів автори фільму записали у 1994 році в Тернополі. У розмові з нею Спілберг зізнався, що вражений благородством її сім’ї.

У програмі зустрічі також презентація від ГО «Гельсінська ініціатива-ХХІ» «Перекажіть Каїнові, синові людському» про концтабір Белжець, у якому загинули в 1942 році сотні тисяч наших земляків — євреїв, — розповідають у бібліотеці.