Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.01.2024

Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня надає широкий спектр послуг з ранньої діагностики та реабілітації

Профілактичні заходи, рання діагностика та реабілітація – усе це допомагає запобігти формуванню дитячої інвалідності та сприяє покращенню здоров’я дітей. На базі КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР діє Центр комплексної медичної реабілітації дітей з ураженням нервової системи та порушення психіки, який уже близько 20 років допомагає діткам Тернопільського краю від народження до 18 років.
 
Знаходиться Центр на першому та другому поверсі лікарні, що дуже зручно для проходження реабілітації.
 
Основним завданням Центру є раннє виявлення і профілактика наслідків родових травм та гіпоксично-ішемічних уражень ЦНС у дітей, призначення своєчасного лікування і реабілітації. Для цього залучається мультидисциплінарна команда, яка розробляє індивідуальну програму реабілітації для кожного пацієнта, складається прогноз, рекомендації щодо продовження реабілітації поза межами центру.
 
У Центрі широко застосовується рефлексотерапія, лазеротерапія, магнітотерапія, електролікування, мануально-м'язеві, індивідуальні заняття з фізичним терапевтом, заняття на спеціалізованих тренажерах, підвісній системі «Павук», рефлекторно-навантажувальному пристрої «Гравістат», вертикалізаторі «Параподій». Проводяться заняття з ерготерапевтом (проведення ерготерапевтичних втручань, залучення дитини до сенситивних методів лікування).
 
Працює також кабінет водолікування, сучасний кабінет фізичної терарапії, сенсорна кімната, басейн. Із водолікувальних процедур можна пройти курс реабілітації з використанням перлинних ванн, ванни для нижніх кінцівок, підводний душ-масаж. Готуються ароматичні ванни (хвойні, валеріанові), з морською та рапною солями. До послуг маленьких пацієнтів великий лікувальний басейн з вмонтованими тренажерами (шинний масаж, бульбашковий масаж, протитечія, гейзер).
 
Пацієнти мають можливість, при потребі, пройти обстеження на сучасному діагностичному обладнанні: електроцефалографі, ЕКГ, ЕХО, УЗД.
 
Для поглиблення змісту та підвищення ефективності роботи центру вроваджено модель «Танде-партнерство», «Сім’я — фахівець». Основний акцент — на індивідуальний підбір реабілітаційної програми, яка включає в себе кінезотерапію з методиками біоуправління. Оволодівши прийомами цих методик, батьки самостійно допомагають дитині долати хворобу.
 
Маленькі пацієнти постійно перебувають під спостереженням лікаря-невролога дитячого, психолога, дефектолога, логопеда. Робота протікає у партнерстві: дитина – батьки – фахівець, і полягає в тому, щоб навчити батьків правильно займатися зі своїми дітками у домашніх умовах. Основним завданням дефектологічно-логопедичної роботи є стимуляція інтонованого голосового спілкування та сенсорний розвиток дитини.
 
Ці послуги можна отримати безоплатно за Програмою медичних гарантій. Для цього потрібно мати електронне направлення від сімейного лікаря чи дільничого педіатра, або ж необхідне направлення можна отримати після консультації у спеціалістів поліклінічного відділення КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР.
 
Записати дитину на проходження реабілітації у Центрі комплексної медичної реабілітації дітей з ураженням нервової системи та порушення психіки КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР або отримати іншу потрібну інформацію можна за номером телефону: 067 300 71 03.
 
Координатори лікарні на зв’язку з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00.