Володимир Болєщук: «Вистояли 1000 днів. Вистоїмо, скільки буде потрібно!»
Сьогодні минає 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російського агресора на нашу землю. Від першого удару по українських містах та військових об'єктах 24 лютого 2022 року минуло 1000 днів боротьби, страждань, втрат і водночас героїзму, єдності, стійкості та незламної волі українського народу.
У Тернополі біля меморіальної стели «Борцям за волю України» (парк ім. Тараса Шевченка) зібралися представники влади та громадськості, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав найдорожче – власне життя – заради свободи, незалежності, миру та майбутнього нашої країни.
Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.
Участь у пам’ятному заході взяли перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук, депутати обласної ради та працівники апарату найвищого представницького органу нашого краю.
«Ці 1000 днів боротьби є уроком для кожного з нас. Ми дізналися, що таке справжня єдність, коли люди допомагають одне одному не заради вигоди, а з вірою у спільну перемогу. Ми побачили, що кожен внесок – від воїна на фронті до волонтера, медика, учителя чи фермера в тилу – важливий. Але ця війна показала й іншу правду: вона триває не лише на полі бою. Вона точиться у наших думках і серцях. Кожен із нас іноді втомлюється, зневірюється чи ставить собі запитання: «Чи вистачить нам сил?». Відповідь одна: ми вже показали, що можемо вистояти 1000 днів. І це лише підтверджує, що зможемо вистояти стільки, скільки буде потрібно. Вшановуємо тих, хто віддав життя за свободу України. Пам’ятаємо про кожну сльозу, кожну втрату. Водночас дивимося вперед, бо кожен наступний день – крок до нашої перемоги, яку ми здобуваємо разом», – зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.
До меморіальної стели присутні поклали квіти та запалили лампадки. Це символічний жест вдячності, шани та поваги до тих, хто не шкодував себе, захищаючи рідну землю від агресії. Це вияв нашої безмежної скорботи, свідчення того, що подвиг Героїв не буде забутий. Адже їхні жертви формують нашу ідентичність, надають сили йти вперед і продовжувати боротьбу за свободу, незалежність та гідність.