Перейменування лікарні та розвиток медзакладів: підсумки засідання профільної комісії облради
На засіданні постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства, яке відбулося 22 червня, депутати розглянули 49 питань порядку денного. Засідання провів голова комісії Володимир Семерез.
Основну увагу під час засідання приділили роботі обласних медичних закладів, зокрема питанням фінансового забезпечення, управління майном, формування наглядових рад та діяльності комунальних підприємств галузі охорони здоров’я. Серед ключових питань порядку денного було утворення та затвердження персонального складу наглядових рад в обласних закладах охорони здоров’я.
Члени комісії також розглянули низку питань щодо затвердження та виконання фінансових планів медичних закладів на 2026 рік, уточнення штатних розписів, передачі та списання майна, оренди окремих приміщень. А також розглянули клопотання щодо перейменування комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня» Тернопільської обласної ради на комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна клінічна нейролікарня». Окрім того, депутати розглянули звернення Тернопільської обласної комунальної міжлікарняної аптеки №126 щодо утворення комісії з припинення.
Окрему увагу депутати приділили питанням розвитку матеріально-технічної бази медичних закладів. Зокрема, розглянули клопотання щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації, делегування функцій замовника будівництва для реалізації окремих проєктів, а також встановлення фотоелектричної електростанції та автономної системи безперебійного електропостачання в одному з корпусів Тернопільської обласної клінічної лікарні.
За результатами розгляду комісія ухвалила відповідні рекомендації та передала напрацьовані проєкти рішень на розгляд сесії Тернопільської обласної ради.