Постійна комісія з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села розглянула низку важливих питань
23 червня відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. Роботу очолив голова комісії Василь Вислоцький. Участь у засіданні взяли члени комісії, депутати обласної ради Ірина Шумада і Мирон Жибак.
У ході засідання депутати заслухали інформацію директора Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Стахіва про результати виконання обласних програм у сфері агропромислового комплексу за 2025 рік та використання коштів обласного бюджету в першому кварталі 2026 року. Також було розглянуто запропоновані зміни до діючих обласних програм, спрямованих на підтримку та розвиток аграрної галузі області.
Члени комісії опрацювали звернення комунальної установи Тернопільської обласної ради «Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини» та філії акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Тернопільська регіональна дирекція» щодо поділу земельної ділянки.
Окрему увагу депутати приділили клопотанню Гримайлівського селищного голови Миколи Сідляра стосовно надання згоди на припинення права постійного користування земельною ділянкою, яка перебуває у користуванні Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради.
Комісія також розглянула клопотання Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв щодо передачі права постійного користування земельними ділянками для реалізації проєкту «Реконструкція мереж теплопостачання (підготовка до опалювального сезону) Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв».
За результатами обговорення члени комісії ухвалили відповідні рекомендації та підтримали низку рішень, спрямованих на ефективне використання земельних ресурсів, розвиток агропромислового комплексу та забезпечення належного функціонування закладів і установ області.