Розпочато конкурс на посаду директора Тернопільського навчально-реабілітаційного центру ТОР
25 червня у Тернопільській обласній раді відбулося перше засідання конкурсної комісії на посаду директора Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради.
Комісію очолила голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Оксана Мормуль. До складу конкурсної комісії ввійшли представники обласної ради, департаменту освіти і науки ТОВА та громадських організацій, зокрема: Тетяна Боровська, Леонід Бицюра, Володимир Вермінський, Ольга Гордієнко, Лариса Михальська, Уляна Хом’як, Віктор Мартинюк та Ірина Рудник.
Під час засідання члени комісії обрали секретаря конкурсної комісії. Ним став депутат Тернопільської обласної ради Володимир Вермінський.
Члени комісії розглянули документи кандидатки на посаду директора Ірини Король та перевірила їхню відповідність вимогам законодавства. Відтак, одноголосно ухвалили рішення допустити її до участі в конкурсі.
Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 7 липня, з метою затвердження завдань для перевірки кандидатів на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти.





