Випускникам Тернопільського професійного коледжу з посиленою, військовою та фізичною підготовкою вручили дипломи
У Збаразькому замку відбулися урочистості з нагоди випуску курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою, військовою та фізичною підготовкою.
З вітальним словом до молоді, яка обрала шлях служіння Україні, звернувся голова Тернопільської обласної ради Богдан Бутковський. Він привітав випускників із важливим етапом у їхньому житті, подякував педагогічному колективу за виховання патріотів та наголосив, що саме ці юнаки і дівчата будуватимуть майбутнє української держави.
«Ви обрали непростий, але почесний шлях. Сьогодні Україна як ніколи потребує справжніх професіоналів, які готові брати на себе відповідальність, захищати і розбудовувати свою державу. Переконаний, що знання, дисципліна і цінності, які ви здобули в коледжі, стануть міцною основою для ваших майбутніх звершень. Бажаю кожному впевненості у власних силах, мирного неба, нових досягнень і незмінної любові до України», – сказав Богдан Бутковський.
Варто зазначити, що випускний день для курсантів розпочався з вшанування полеглих Героїв. Зранку відбулося покладання квітів до Стели памʼяті випускників коледжу, які загинули, захищаючи Україну.
Після хвилини мовчання курсанти долучилися до ще однієї важливої традиції — висаджування сакур. Це символічна можливість залишити слід про себе, посадивши дерево, яке щовесни нагадуватиме, що тут, на цій землі, зростало майбутнє України.
Урочистості продовжилися святковим шикуванням на подвір'ї Збаразького замку, врученням дипломів та нагородженням кращих випускників. Щемливими моментами заходу стали церемонія прощання з Прапором коледжу, стройова хода та вальс випускників.
Для багатьох із них цей день став початком нового етапу життя — шляху, на якому набуті знання, патріотизм і відданість Україні стануть надійною основою для майбутньої служби, професійного розвитку та праці заради своєї держави.











