«Втілення принципів Лугано в життя: посилення ролі місцевих та регіональних органів влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС»: Руслан Кулик взяв участь у семінарі
На запрошення European Committee of the Regions (Європейського комітету регіонів) та Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Тернопільської обласної ради Руслан Кулик відвідав Брюссель та взяв участь у семінарі (воркшопі) «Втілення принципів Лугано в життя: посилення ролі місцевих та регіональних органів влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС», що відбувся в Брюсселі.
![](http://server.tor.gov.ua/file/397/7c277a5b929df4355007c04ef6e30d8f.jpg)
Ключові питання, які були обговорені на дискусійних панелях семінару — це відновлення України після нашої перемоги з активним залученням місцевого та регіонального рівнів до цього процесу, інвестиції в інфраструктуру, пошук європейських партнерів для співпраці з українськими громадами. А також яку роль у майбутньому може відігравати державно-приватне партнерство на місцевому/регіональному рівні у відбудові України та які їхні потенційні переваги та ризики тощо…
![](http://server.tor.gov.ua/file/397/e36a4181b8f31cde4cf4e0461cc7242c.jpg)
![](http://server.tor.gov.ua/file/397/6e74e0ab1a8b35315ada084330bd9ee1.jpg)