Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

30.05.2023

«Втілення принципів Лугано в життя: посилення ролі місцевих та регіональних органів влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС»: Руслан Кулик взяв участь у семінарі 

 
На запрошення European Committee of the Regions (Європейського комітету регіонів) та Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Тернопільської обласної ради Руслан Кулик відвідав Брюссель та взяв участь у семінарі (воркшопі) «Втілення принципів Лугано в життя: посилення ролі місцевих та регіональних органів влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС», що відбувся в Брюсселі.
 
Даний захід був організований у співпраці з Європейською Комісією, Організацією економічного співробітництва та розвитку, а також з Урядом України, Урядом Великої Британії та Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії.
 
Ключові питання, які були обговорені на дискусійних панелях семінару — це відновлення України після нашої перемоги з активним залученням місцевого та регіонального рівнів до цього процесу, інвестиції в інфраструктуру, пошук європейських партнерів для співпраці з українськими громадами. А також яку роль у майбутньому може відігравати державно-приватне партнерство на місцевому/регіональному рівні у відбудові України та які їхні потенційні переваги та ризики тощо…
 
«Під час заходу відбулося кілька особистих двосторонніх зустрічей. Так, наприклад, з паном Матьє Морі, генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, і з п. Берндом Верінгером, мером німецького міста Зіндельфінген, обговорив можливості залучення європейських коштів для розвитку тернопільських громад; грантові програми, в яких вони можуть брати участь; пошук потенційних партнерів для них; гуманітарна допомога для соціально незахищених верств населення області тощо. А з пані Карола Гуннарссон, яка виконує обов'язки голови Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR) — партнерство між адміністративними одиницями двох країн», — розповідає Руслан Кулик.