Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

07.11.2023

Робоча група затвердила проєкт програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області

У понеділок, 6 листопада, під головуванням керуючого справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Олега Сиротюка відбулося засідання робочої групи з підготовки проєкту програми розвитку місцевого самоврядування в Тернопільській області на 2024-2028 роки.

Члени робочої групи детально обговорили напрацьований проєкт програми, одноголосно затвердили його та рекомендували скерувати до департаменту фінансів, департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної військової адміністрації для отримання експертного висновку. Отримавши експертну оцінку, документ спрямують на розгляд постійних депутатських комісій обласної ради, а відтак – до сесійної зали.

Додамо, що метою програми розвитку місцевого самоврядування є

- створення дієвого та ефективного механізму розвитку місцевого самоврядування у Тернопільській області в умовах воєнного стану в Україні і після його закінчення;

- підвищення ефективності роботи місцевих рад усіх рівнів, депутатського корпусу Тернопільської обласної ради, надання їм високоякісної методичної та практичної допомоги, поліпшення їхнього матеріально-технічного, організаційного, правового та інституційного забезпечення, супровід у процесах трансформації та адаптації до нових політичних і соціально-економічних умов, сприяння збільшенню ефективності їхньої роботи в цілому.

Нагадаємо, робочу групу створили відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної ради від 21 липня 2023 року. До її складу увійшли працівники виконавчого апарату, управління майна та природних ресурсів, депутати обласної ради. Перше засідання відбулося 11 серпня.