У Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі відбувся окружний вишкіл адміністраторів
10 лютого в Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі відбувся окружний вишкіл адміністраторів, учасниками якого стали станичні та адміністратори з майже всіх осередків округи.
![](http://server.tor.gov.ua/file/116/f3735a55fd6f3123edd5c42a97fd259c.jpg)
Своїм досвідом і здобутками ділились пл.сен.дов. Андрій Писик, пл.сен.дов. Оксана Шмайдей, ст.пл. Дана Гора, пл.сен.дов. Наталя Галаса.
«Окремо хочемо подякувати Лесі Голик з дружньої для нас організації СУМ, яка поділилася своїм багатим досвідом. Дуже вдячні проводу за організацію вишколу та усім інструкторам за допомогу у проведенні гутірок і учасникам за учать та ініціативу брати на себе велику відповідальність. СКОБ!» — зазначають у Центрі.
![](http://server.tor.gov.ua/file/116/8f89039d165d432f29d17710c5355a8d.jpg)
![](http://server.tor.gov.ua/file/116/c1d3736b3f5721b0cbbdea63314d25c0.jpg)
![](http://server.tor.gov.ua/file/116/51fdb6382c9a35597cbf2585dd5bbfab.jpg)
![](http://server.tor.gov.ua/file/116/2bbf075aab7ab4e970f28c5bee81cc2e.jpg)