Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

18.10.2021

Михайло Головко: «Сьогодні вкрай важливо досліджувати сторінки історії українського народу, які десятиліттями замовчувалися!»

Нещодавно до Тернополя з презентацією книг завітав заступник директора «Інституту дослідження Голодомору» національного музею Голодомору-Геноциду Іван Петренко.

«Я ще раз від себе особисто та від імені всього депутатського корпусу Тернопільської обласної ради висловлюю слова щирої вдячності Івану Петренку за візит у наш край та презентацію грунтовних досліджень. Відтепер книги, які підготували науковці Інституту будуть у вільному доступі в бібліотеках області й міста, а також — бібліотеках вищих навчальних закладів», — сказав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. 

Українці — одна з небагатьох націй у світі, яка зазнала такого страшного лиха, як випробування масовим штучним голодом 1921—1923-их років, 1946—1947-их років, а також — Голодомором 1932—1933-их років, який за масштабами й нелюдським характером виокремлюється серед усіх злочинів, учинених комуністичним окупаційним режимом проти української нації, і визнаний в Україні геноцидом.

«Неодноразово зазначав, що той, хто не пам'ятає своє історії, зобов'язаний її пережити заново. Сьогодні вкрай важливо досліджувати сторінки історії українського народу, які десятиліттями замовчувалися, розповідати про них широким верствам населення, а також — навчати нашу молодь правдивої історії, — наголосив очільник краю. — Ми зараз живемо в інший час. Проте, з дитинства нас вчили бережно відноситися до хліба. І наш святий обов'язок у пам'ять про всіх невинно закатованих предків — зробити все, щоб наші нащадки ніколи не знали такої біди, як голод».