Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.11.2021

Швейну майстерню для молоді з інвалідністю відкрили у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації 

Відтепер вихованці Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації можуть вчитися вимірювати, викроювати, моделювати та шити різноманітні вироби на двох сучасних швейних машинках.

«У механізмі швейних машинок закладений чималий набір швів, з якими цікаво і не складно працювати, — розповідають у центрі. — Стартували ми, звісно з, правил техніки безпеки та вивчення основних знарядь й предметів для шиття. Устим (на фото, — авт.) був першим, хто вчився швейній справі у новій майстерні. І, як ми помітили з його зацікавленості, заняття прийшлось йому до душі. А наступного разу ми вже пробуватимемо викроювати свій перший фартух!» 
 
Як наголошують у центрі, швейна машинка задіює багато спектрів, впливаючи на розвиток дрібної моторики, уважності, фантазії, координації рухів.
 
«Коли починають виходити перші викрійки і вироби, молоді люди почувають себе впевненіше та відчувають свою роль у суспільстві, — додають у закладі. — А тим часом ми продовжуємо втілювати ідеї з розвитку соціального підприємництва у своїх стінах, застосовуючи при цьому досвід і знання закордонних фахівців, а також усі доступні можливості для вдосконалення своєї матеріально-технічної бази».