Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

27.05.2022

Студенти та викладачі коледжу презентували роботи на науково-практичній конференції

Студенти та викладачка Тернопільського мистецького фахового коледжу ім. С. Крушельницької виступили доповідачами на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «У діалозі з музикою», яка відбулася в Ужгороді.

 

Першокурсник відділу «Оркестрові духові та ударні  інструменти» Володимир Гупало та студентка І курсу відділу «Теорія музики»  Ганна Окрутна взяли участь у роботі Музикознавчих студій молодих дослідників. Хлопець представив власну розробку «Цифрова нотація», а дівчина — «Історія нотації (від невмів до реформи Гвідо Д’Ареццо)». Наукова керівниця робіт студентів, викладачка мистецького коледжу Любов Рогачевська презентувала на конференції свій посібник «Теорія музики. Робочий зошит. Частина І».

Доповідачами також були викладачі Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка, Львівського національного університету ім. І. Франка, державних педагогічних університетів Сум, Дрогобича, Egressy Beni Reformatus Muveszeti Gimnazium (Будапешт, Угорщина),  Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, музичних коледжів Ужгорода, Дрогобича, Хмельницького, наукові співробітники Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН  України та багато інших.

Студентський сектор науково-практичної конференції був представлений вихованцями музичних, мистецьких коледжів України різних спеціалізацій.

На конференції, яка відбулася онлайн, обговорювалися теоретичні проблеми музичного мистецтва, виконавства та інтерпретації; музичної регіоналістики і етномузикознавства: події та постаті; музичної культури української діаспори та відроджені імена; педагогічної майстерності: актуальні питання музичної психології та педагогіки.

Запланована конференція була на лютий, однак відбулася пізніше. А днями усі учасники отримали збірник тез та виступів на науковому зібранні та сертифікати, — розповідають у мистецькому коледжі