Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.11.2023

«Нетлінні. Українські державні символи у народній вишивці та ткацтві»: Тернопільський обласний краєзнавчий музей запрошує на презентацію книги

 
У п’ятницю, 24 листопада 2023 року, о 12:00 год у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги Лесі Воронюк та Володимира Щибрі «Нетлінні. Українські державні символи у народній вишивці та ткацтві».
 
В етнографічному фотоальбомі зібрано 200 унікальних експонатів з українською державною символікою та її мотивами початку-середини ХХ століття.
 
Видання є першим екземпляром в країні, де опубліковані вишиті та ткані експонати з українською державною символікою та її мотивами. Книга містить багато схем для вишивки виробів, які допоможуть сучасним майстрам у роботі та надихне на створення нових шедеврів. 
 
Дослідницька експедиція тривала протягом пів року. Ще кілька місяців пішло на те, аби якісно упорядкувати книгу. Загалом було опрацьовано артефакти із восьми областей України, зокрема Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської та Полтавської.

Мета дослідження – зібрати якомога більше екземплярів старовинної вишивки і ткацтва, де зображено український тризуб та прапор. 

Презентація видання проходитиме у конференц-залі ТОКМ за участю Лесі Воронюк, Володимира Щибрі та Таїси Ковбасюк.
 
Контактний телефон:
067 354 26 81 – Наталія Чеканова, заступник директора з наукової роботи ТОКМ.