Відбулося поповнення фонду Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки
У межах проєкту «Боротьба за свідомість» Національна асоціація дослідників Голодомору-геноциду українців передала Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці 22 видання, які розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму, що панував в Центральній та Східній Європі минулого століття, а також події останнього десятиліття.
До колекції увійшли важливі наукові праці та документальні матеріали, серед яких:
- Книга «Геноцид українців. 1932–1933 за матеріалами досудових розслідувань» (Київ, Харків, 2022);
- Збірка «Масові штучні голоди: пам'ятаємо, вшановуємо» (Харків, 2021);
- Збірник «Геноцид української нації 1932-1933/2022: свідчення» (Київ, 2022);
- «Чорні дошки» України. Чернігівська область (Київ, 2021);
- Книга «Моє бачення» А. Лозинського (Вишгород, 2015);
- 1 випуск журналу «З архівів ВУЧК-ГПУ-НКВД-КГБ» (2012);
- видання наукових досліджень Володимира Сергійчука, голови Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців, професора, академіка АН ВШ України, та інші важливі праці.
Ці книги будуть корисні не тільки науковцям, але й усім учасникам освітнього процесу, а також кожному, хто прагне глибше зрозуміти трагедію Голодомору та інші теми тоталітарних репресій. Вони нададуть нові знання для досліджень та просвітницької діяльності.
«Щиро дякуємо Національній асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців за передані видання та за важливу підтримку нашої бібліотеки. Це особливо важливо сьогодні, в умовах війни росії проти України. Знання історії, вивчення трагедій минулого допомагають нам краще розуміти боротьбу за незалежність та гідність нашого народу, допомагають запобігти повторенню подібних трагедій та протистояти сучасним загрозам, – зазначають у бібліотеці. – Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з цією колекцією в нашій книгозбірні!»