Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2024 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

17.12.2024

 Відбулося поповнення фонду Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки

У межах проєкту «Боротьба за свідомість» Національна асоціація дослідників Голодомору-геноциду українців передала Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці 22 видання, які розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму, що панував в Центральній та Східній Європі минулого століття, а також події останнього десятиліття.
 
До колекції увійшли важливі наукові праці та документальні матеріали, серед яких:
- Книга «Геноцид українців. 1932–1933 за матеріалами досудових розслідувань» (Київ, Харків, 2022);
- Збірка «Масові штучні голоди: пам'ятаємо, вшановуємо» (Харків, 2021);
- Збірник «Геноцид української нації 1932-1933/2022: свідчення» (Київ, 2022);
- «Чорні дошки» України. Чернігівська область (Київ, 2021);
- Книга «Моє бачення» А. Лозинського (Вишгород, 2015);
- 1 випуск журналу «З архівів ВУЧК-ГПУ-НКВД-КГБ» (2012);
- видання наукових досліджень Володимира Сергійчука, голови Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців, професора, академіка АН ВШ України, та інші важливі праці.
 
Ці книги будуть корисні не тільки науковцям, але й усім учасникам освітнього процесу, а також кожному, хто прагне глибше зрозуміти трагедію Голодомору та інші теми тоталітарних репресій. Вони нададуть нові знання для досліджень та просвітницької діяльності.
 
«Щиро дякуємо Національній асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців за передані видання та за важливу підтримку нашої бібліотеки. Це особливо важливо сьогодні, в умовах війни росії проти України. Знання історії, вивчення трагедій минулого допомагають нам краще розуміти боротьбу за незалежність та гідність нашого народу, допомагають запобігти повторенню подібних трагедій та протистояти сучасним загрозам, – зазначають у бібліотеці. – Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з цією колекцією в нашій книгозбірні!»