Голова Тернопільської обласної ради Богдан Бутковський поспілкувався зі студентами-істориками
Голова Тернопільської обласної ради Богдан Бутковський провів лекцію у форматі відкритого діалогу для студентів історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Спілкування з прогресивною молоддю відбувалося у невимушеній атмосфері, через «запитання-відповіді» щодо сучасної геополітичної ситуації та викликів, які змушена долати Україна, суспільно-політичних проблем. Говорили про майбутнє нашої держави, про умови можливої мирної угоди, про роль і місце молоді в розбудові сильної України.
«Дуже часто сьогодні в нашому суспільстві з’являються настрої, які ми характеризуємо словами «все пропало». Насправді ж, лише людина, яка має відповідні знання, вміє критично мислити, скласти цілісну картину, прорахувати ситуацію на кілька кроків вперед має право давати оцінку тим чи іншим подіям. Саме історики можуть зрозуміти більше і побачити значно далі. Так, на моє тверде переконання, Україна вже перемагає! Адже ми вперше в сучасній історії отримуємо таку велику міжнародну підтримку, ми відстоюємо власну державність під своїми прапорами, з власною армією та на своїй території, – зазначив Богдан Бутковський. – Тож будьте гідними високого звання історика і розвивайте на благо України той потенціал, який отримаєте в межах навчання на цьому факультеті».
Голова Тернопільської обласної ради також відзначив волонтерську діяльність викладачів та студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка, а зокрема, історичного факультету. Адже внесок кожного у велику справу боротьби нашого народу з московським агресором – дуже важливий.
За постійну волонтерську роботу, спрямовану на підтримку Збройних Сил України найактивніших студентів відзначили грамотами Тернопільської обласної ради.
Богдан Бутковський вручив відзнаку Тернопільської обласної ради нагрудний знак «За значний особистий внесок у підтримку і розвиток волонтерського руху Тернопільщини та України» декану історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидату історичних наук, доценту – Володимиру Кіцаку.