Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2024 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.02.2025

У Тернопільській обласній раді відбулася зустріч з представниками швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD

Голова Тернопільської обласної ради Богдан Бутковський, перший заступник голови обласної ради Володимир Болєщук, заступник голови обласної ради Ігор Сопель та депутат обласної ради Олег Боберський провели робочу зустріч з представниками швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD. У зустрічі також взяла участь директорка Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області Ірина Скуратко.

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, зосереджується на трансформації організаційних структур агенцій регіонального розвитку (АРР) в Україні, а також розбудові їх спроможностей задля утвердження їх ролі провідників та фасилітаторів відновлення, здатних визначати регіональні пріоритети та формувати партнерства для розробки та втілення проєктів, які сповна реалізовують потенціал регіонів.

У результаті ретельного процесу відбору пілотними регіонами-партнерами проєкту стали Вінницька, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Волинська та Одеська області. Проєкт надає інституційну підтримку агенціям регіонального розвитку кожної з цих областей.

Сьогодні значна увага проєкту зосереджена на стратегічному плануванні у пілотних регіонах, де надається насамперед методологічна допомога через залучення експертів зі стратегічного планування.

Основні зусилля команди проєкту в нашому регіоні зосереджені на нарощенні інституційної спроможності АРР в Тернопільській області, а саме посиленні команди установи як сталої одиниці, яка зможе ефективно впливати на процеси регіонального розвитку в межах своєї статутної діяльності.

Тож під час зустрічі обговорили головні аспекти співпраці, актуальні питань регіонального розвитку та стратегічного планування з урахуванням міжнародного досвіду. Наголосили на посиленні тристоронньої комунікації між обласною радою, агенцією регіонального розвитку і проєктом UCORD, а також на потребі у широкоформатних зустрічах з громадами області та комунальними підприємствами обласної ради.

Довідка

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD втілюється за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, компанією NIRAS Sweden AB. Наразі проєкт UCORD перебуває у своїй першій фазі, яка розпочалася у грудні 2022 р., та триватиме до листопада 2026 року. Всього проєкт розрахований на три 4-річні фази загальною тривалістю 12 років.

Метою проєкту UCORD є сприяння скоординованим діям з відновлення та злагодженого регіонального розвитку з боку громадян, бізнесу і органів влади, що у свою чергу покращує якість життя людей, зміцнює стійкість суспільства, мир та соціальну згуртованість в Україні.

У першій фазі проєкт складається із 3 компонентів:

Компонент 1 передбачає розвиток регіональної політики в Україні шляхом підтримки та зміцнення Агенцій регіонального розвитку (АРР) у пілотних областях;

Компонент 2 спрямований на покращення надання публічних послуг у секторі WASAW (водопостачання, водовідведення та управління відходами) з акцентом на навколишнє середовище;

Компонент 3 спрямований на побудову соціальної згуртованості через культуру, діалог і креативні індустрії.