Можливості для українського бізнесу від членів Альянсу стійкості МСП
В межах Альянсу стійкості МСП триває активна робота для підтримки малого та середнього бізнесу.
Що пропонують члени Альянсу цього місяця?

AgriAcademy – цифрова освітня платформа для агробізнесу в Україні, що пропонує 240+ годин навчання у сферах агрономії, управління процесами, продажу та ритейлу, аграрних інновацій тощо. Спеціалізовані онлайн-курси адаптовані для українських підприємців та інтегровані у магістерські програми аграрних університетів. Доступ безкоштовний — AgriAcademy: https://agriacademy.org/. Ініціатива фінансується через Ukraine Stabilisation and Sustainable Growth Multi-Donor Account ЄБРР (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Сполучене Королівство, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз як найбільший донор).
AI для підприємців – безкоштовний відеокурс, розроблений для українських МСП, для ефективної роботи у цифровому середовищі, підвищення стійкості та зростання бізнесу. Включає 10 відеоуроків із практичними порадами щодо використання AI у бізнесі, автоматизації процесів та підвищення ефективності. Доступ безкоштовний — AI for Entrepreneurs: https://ai4uabusiness.kse.ua/. Ініціатива реалізується European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) у партнерстві з Kyiv School of Economics та фінансується Швейцарією в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР.
Clusters4Regions – ініціатива Мінекономіки та Проєкт UCORD, що підтримує розвиток МСП через доступ до ресурсів, інтеграцію в бізнес-мережі та створення кластерів. Підприємці можуть брати участь у стратегічних сесіях, тренінгах, конференціях, отримувати інформацію про фінансування та об’єднуватися у кластери для посилення бізнес-екосистеми. За підтримки пілотних Агенцій регіонального розвитку доступно у Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Волинській та Одеській областях. Деталі: info@clusters.org.ua Ініціатива впроваджується Українським кластерним альянсом за підтримки Мінекономіки та проєкту UCORD, що фінансується Швейцарією через Швейцарське агентство розвитку та співробітництва у партнерстві з NIRAS Sweden AB.
про це повідомляє Міністерство економіки України.