Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

10.02.2020

Постійна комісія взяла до відома звіти ряду управлінь та відділів ТОДА про використання коштів обласного бюджету за 2019 рік 

 

Відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, під час якого було взято до відома звіти управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей, відділу взаємодії із засобами масової інформації,   управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації про використання коштів обласного бюджету за 2019 рік.

Також депутати, розглянувши клопотання Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Кінодністер» від 20 січня 2020 року № 6 щодо погодження штатного розпису підприємства на 2020 рік, заслухавши інформацію директора Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Кінодністер» Градового С.А., враховуючи рекомендації управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації, вирішили рекомендувати голові Тернопільської обласної ради Овчаруку В.В. затвердити штатний розпис Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Кінодністер» на 2020 рік.

Члени комісії прийняли рішення рекомендувати Тернопільській обласній раді проект стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки  та плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках та проект програми соціально-економічного  та культурного розвитку області на 2020 рік розглянути на пленарному засіданні сесії Тернопільської обласної ради.

Комісія підтримала пропозицію щодо спорудження пам’ятного знаку «Свята Покрова – опікунка Української Повстанської Армії» за адресою вул. Медова, 5, м. Тернопіль на території розташування комунальної установи Тернопільської обласної ради "Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини", а також пропозицію Всеукраїнської громадської організації Українська народна рада щодо проголошення 2020 року на Тернопільщині Роком митрополита Андрея Шептицького.