Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.03.2020

Голова обласної ради Віктор Овчарук підтримав учасників акції «Рішуче дій» 

Попри оголошений карантин до акції «Рішуче дій» доєднались  десятки тернополян – учасників АТО, ООС представників громадських організацій, політичних партій.

Учасники мітингу висловили своє обурення та протест подіям у Мінську та засудили створення так званої «Консультативної ради», у якій  бойовики ЛНР та ДНР визнаються окремими суб’єктами на переговорах з Україною. А Росія, справжній агресор, навпаки виводиться з переговорів і прирівнюється як спостерігач до Німеччини, Франції та ОБСЄ. Це, водночас, легалізує версію Кремля про внутрішній конфлікт в Україні.

Звертаючись до протестувальників, Віктор Овчарук наголосив на тому, що « …обласна рада ні в якому разі не залишатиметься байдужою до зради інтересів України, а висловить свою позицію, глибоко засудивши мінські домовленості щодо створення «консультативної ради» і надання суб’єктності «недореспублікам», а Москві – статусу спостерігачів. Завтра ми скликаємо сесію обласної ради, ініційовану зверненням фракцій Європейська Солідарність, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та  Радикальна партія Олега Ляшка у Тернопільській обласній раді, під час якої дамо оцінку мінським переговорам». 

Разом з тим Віктор Овчарук закликав дотримуватися умов та заходів  карантину, щоб не сприяти розповсюдженню вірусу, тим самим  наражаючи  краян на небезпеку.