Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

23.03.2020

Фермери Теребовлянщини готові жертвувати кошти на придбання медичного обладнання та протиінфекційних спецзасобів

https://terebotg.in.ua/

Нещодавно у Теребовлі, у стінах міської ради, відбулась нарада з керівниками фермерських господарств Теребовлянської громади. Хтось зміг взяти участь, комусь завадила посівна, але більшість аграріїв висловили свою підтримку медичним закладам ОТГ у підготовці до можливих випадків захворювання жителів на COVID-19. Йдеться про придбання коштами підприємців додаткових апаратів для штучної вентиляції легень, захисних костюмів медикам, тощо.

“Дай Бог, щоб нам не довелося рятувати свої сім’ю, друзів чи рідних… і взагалі – щоб на Теребовлянщині цього не було. Але ми маємо бути готові…” – з такими словами звернувся до присутніх на нараді керівник ТОВ “Ласковецький Бровар” Іван Грошко.

“Маємо об’єднати зусилля, бо багато людей у громаді, що працюють на наших підприємствах і не тільки – можуть потребувати допомоги…” – зазначив Степан Никеруй, керівник “Колос-2”.

Були також ініціативи від інших присутніх підприємців щодо того, щоб усім колегам довести до відома необхідність виділення коштів на придбання медичного обладнання та спецзасобів захисту, сформувавши таким чином фермерський “спільнокошт”.