Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.04.2020

Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради отримав апарат ШВЛ

Сьогодні, 15 квітня, архієпископ та митрополит Василій Семенюк від усієї Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вручив Тернопільському обласному клінічному перинатальному центру сертифікат про передачу апарату штучної вентиляції легень ВМС Н-80 та пральної машини SAMSUNGвиконувачу обов’язки генерального директора комунального некомерційного підприємства "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради Надії Заріцькій. Владика Василій окреслив важливу роль церкви у нинішній непростій ситуації та наголосив на тому, що священнослужителі мають підтримувати та допомагати вірянам, а ще подякував медикам за мужність та відданість справі.
Участь у церемонії передачі взяли голови обласної ради Віктор Овчарук, ОДА Володимир Труш, заступник голови облради Василь Деревляний, священнослужителі, колектив пологового, керівники структурних підрозділів ОДА.
Віктор Овчарук подякував митрополиту за цінний подарунок. «Велике спасибі вам, Високопреосвященний владико, і у вашій особі усім священнослужителям Тернопільсько-Зборівської архиєпархії за допомогу та підтримку в такий складний для усіх нас час. Цим апаратом при необхідності буде надана допомога пацієнтці, що допоможе врятувати життя. Але не менш важливі ваші молитви, ваші добрі та обнадійливі слова та проповіді. Це надає силу духу усій нашій Тернопільській спільноті.
Обласна рада не стоїть осторонь від потреб краю. Понад 29 мільйонів вже виділено з бюджету області на заходи щодо боротьби з коронавірусм», - зазначив очільник обласної ради.
Голови облради та ОДА вручили Надії Заріцькій засоби особистого захисту від коронавірусу для медперсоналу пологового центру.
У свою чергу в.о. керівника комунального некомерційного підприємства "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради подякувала Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, очільникам краю, благодійникам та меценатам, бізнесменам – усім, хто допомагає ввіреній їй установі.