Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

26.04.2020

Шановні краяни! Дорогі чорнобильці!

 

Світанок 26 квітня 1986 року увійшов у світову історію найбільшою техногенною катастрофою, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції.  34 роки минає з того часу, коли життєпис України поділився на два періоди – до і після ядерного апокаліпсису. Він став для усього світу пересторогою, болем та трагедією, наслідки якої осягнути неможливо.

Невидима чорнобильська хмара позначила своєю міткою  землі багатьох держав. Та найбільше постраждала Україна.  Радіаційне ураження території,  мільйони потерпілих від катастрофи, десятки тисяч померлих, понівечене здоров’я, зростання онкозахворювань, покинуті міста та села – це результат Чорнобильської трагедії, що стала символом людської безпечності.Масштаби трагедії могли бути ще більшими – та мужність і самопожертва сотні тисяч ліквідаторів наслідків аварії зупинили ланцюгову реакцію смерті. Серед тих, хто пройшов через чорнобильське горнило і тисячі мешканців Тернопільщини.

Тернопільська обласна рада, увесь депутатський корпус низько схиляють голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь. Вклоняємося тим, хто жертовно віддав своє життя чи здоров’я, виконавши найвищий обов`язок перед рідною землею та кожним своїм співвітчизником. Низький уклін та глибока вдячність усім, хто боровся з чорнобильським смерчем.Вічна пам’ять тим, чиє життя забрала Чорнобильська трагедія.  

 

Голова Тернопільської обласної ради                      Віктор Овчарук