Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.09.2020

12 вересня - День фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, фізкультурники, усі, хто веде здоровий спосіб життя чи прагне до цього!

Від себе особисто та усієї обласної ради щиросердно вітаю вас із професійним святом.  Це свято здорового способу життя, здобуття нових досягнень та розвитку своїх фізичних сил та сили духу. Ви своїм прикладом пропагуєте у суспільстві прагнення розвиватися фізично, підтримувати здоров’я, ви впроваджуєте у життя, хай доволі старе, але таке правильне гасло:  у здоровому тілі - здоровий дух. Тож щиро вітаю спортсменів – аматорів та професійних, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху. 

Цьогоріч підступна пандемія внесла свої корективи у життя галузі, як власне і усіх інших сфер. Проте вірю, що ми переможемо хворобу із допомогою фізкультури і спорту в тому числі.

Дуже хотілося б, щоб збільшувалась кількість спортивних організації для поширення спортивного руху, особливо серед дітей та молоді. Ми горді з того, що Тернопілля виростило чимало знаменитих спортсменів України.  Ми гордимося нашими краянами. Маю надію, що і надалі наші спортсмени уславлюватимуть Тернопільщину, а спорт стрімко розвиватиметься. Адже це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Бажаю вам подальших перемог та встановлення нових рекордів! А ще - міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції.