Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

14.07.2021

У Тернопільській обласній раді шляхом конкурсу обрали керівників ще двох закладів культури

Сьогодні, 14 липня, у Тернопільській обласній раді відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів обласного комунального етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка у с. Велеснів Монастириського району, Тернопільського обласного краєзнавчого музею і Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини.

Згідно з Законом, конкурсна комісія проводить співбесіди з кандидатами, під час яких заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладів культури на 1 та 5 років. Визначення переможців конкурсу відбувалися шляхом відкритого поіменного голосування.

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею комісія підтримала кандидатуру Шатарського Яреми Дмитровича, а директором Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини обрали Ягодинську Марину Олександрівну. 

Члени конкурсних комісій вирішили рекомендувати голові Тернопільської обласної ради Головку Михайлу Йосифовичу протягом двох місяців з дня внесення конкурсною комісією подання здійснити призначення обраних керівників відповідних закладів культури та укласти з ними контракти.

Також комісія вирішила визнати конкурс на заміщення вакантної посади директора обласного комунального етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка у с. Велеснів Монастириського району таким, що не відбувся. Конкурс буде оголошено повторно. 

Нагадаємо, у Тернопільській обласній раді було оголошено конкурси на заміщення вакантних посад керівників 13-ти закладів культури, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.