У Чортківському медичному фаховому коледжі провели спортивно-патріотичне свято «Козацькі звитяги»
У змаганнях, присвячених Дню захисників і захисниць України, взяли участь чотири команди студентів першого курсу коледжу: «Нічна варта» (збірна спеціалізації «Фармація»), «Січовики» (збірна спеціалізації «Сестринська справа»), «Соколи України» (збірна спеціалізації «Стоматологія ортопедична») та «Стрільці» (збірна спеціалізації «Лікувальна справа»).
![](http://server.tor.gov.ua/file/397/042d638a66608e1f2d49157a404ee8c1.jpg)
Перемогу здобули «Стрільці». Отаман — Тетяна Тимків.
ІІ місце виборола команда «Соколи України». Отаман — Віталій Пукач.
![](http://server.tor.gov.ua/file/397/98c135f5c0459ed6647b4c94146ad92d.jpg)
«Учасники змагань показали результати, котрі дещо перевищували нормативні показники на оцінку «відмінно». Не менш важливою була підтримка вболівальників, серед яких не лише студенти першого року навчання, а й старшокурсники, куратори груп, викладачі. Під час пауз між конкурсами ведучі свята підбадьорювали учасників цікавими історіями, патріотичними піснями про козацьку силу й непереможність. Учасники свята вкотре довели, що підростає гідна зміна захисників і захисниць нашої Батьківщини», — відзначають у коледжі.
![](http://server.tor.gov.ua/file/397/8f496d0cf25cf7484b10e78733f183a0.jpg)
![](http://server.tor.gov.ua/file/397/241a0aa53e35503cd23602fe7c6d7866.jpg)