Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

16.12.2021

Ухвалено звернення депутатів Тернопільської обласної ради щодо протиправної діяльності мережі АЗС «БРСМ-НАФТА» та заборони ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Партія Шарія»

Депутати Тернопільської обласної ради звернулися до Служби Безпеки України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Міністерства юстиції України, Антимонопольного комітету України щодо протиправної діяльності мережі АЗС «БРСМ-НАФТА» та заборони ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Партія Шарія».

«Мережа АЗС «БРСМ-нафта» та їх власник Андрій Біба активно сприяють відбудові церков РПЦ в Західній Україні, фінансують проросійську «Партію Шарія», що підтверджується численними публікаціями в ЗМІ та висновками органів державної влади.РПЦ і її прислужники — московські попи є не Божими слугами в Україні, а ворожими спільниками, які промивають мізки нашим громадянам, вкладаючи в їхню свідомість російські наративи. Підривна робота цієї секти (насправді ж агентурної мережі) не обмежується суто агітацією, адже вони активно сприяють функціонуванню розвідки ворога в нашому тилу. Разом з тим є факти, що свідчать про ухилення від сплати податків групи компаній БРСМ в особливо великих розмірах, що сягають мільярдів гривень щорічно. Недоплачені податки спрямовуються на антиукраїнську діяльність.  Утримання від сплати податків формує для груп БРСМ незаконну цінову перевагу в роздрібній торгівлі на середньому 2,00 грн/літр, що дає можливість групі БРСМ створити недобросовісну конкуренцію. Дані дії є порушенням антимонопольного законодавства України і має бути перевірено Антимонопольним комітетом України», — йдеться у зверненні.

У документі зазначено, що Окружний адміністративний суд міста Києва у березні 2021 року відкрив провадження у справі за позовом Міністерства юстиції до політичної партії «Партія Шарія».

«Пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни.  На даний момент, проросійському пропагандисту Анатолію Шарію оголошено про підозру у вчиненні злочину за здійснення протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур. З моменту оголошення підозри пройшло вже 8 місяців, але видимих процесуальних результатів. Також є підстави вважати, здійснення фінансування протиправної діяльності на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ» мережею АЗС «БРСМ-нафта» та їх власником Андрієм Бібою. Разом з тим звертаємося до мешканців Тернопільської області висловити проукраїнську громадянську позицію та утриматися від купівлі товарів і послуг на заправних станціях «БРСМ-Нафта», — наголошено у зверненні.

Враховуючи викладене, з метою захисту національних інтересів України та припинення фінансування антиукраїнської діяльності, депутати Тернопільської обласної ради:

Звертаються до Служби безпеки України:

- перевірити викладені у ЗМІ факти фінансування мережею АЗС “БРСМ-нафта” антиукраїнської діяльності. За результатами перевірки,  в разі наявності складу злочину відкрити кримінальне провадження.

- активізувати роботу в розслідуванні кримінального провадження за двома статтями Кримінального кодексу України — ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) та ч. 1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) щодо громадянину України Анатолію Шарію, лідера ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ».

2. Звертаються до Антимонопольного комітету:

- перевірити діяльність групи БРСМ, на факт недобросовісної конкуренції шляхом утримання незаконної цінової переваги через ухилення від сплати податків на ринку нафтопродуктів.

3. Звертаються до Міністерства юстиції України:

- активізувати роботу щодо заборони діяльності ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ», анулювання реєстраційного свідоцтва вказаної політичної партії в порядку визначеному законодавством.

4. Звертаються до Національного агентства з питань запобігання корупції:

- провести перевірку на можливі факти фінансування та їх законність ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ» (код ЄДРПОУ 39644910) та (чи) їх відокремлених підрозділів, осередків, тощо зі сторони мережі АЗС «БРСМ-нафта» (юридичних осіб, засновником чи бенефіціаром яких є громадянин Біба Андрій Васильович).