У дитячій книгозбірні відбувся пізнавальний захід «Легенди тернопільського краю»
Тернопільська обласна бібліотека для дітей стала відправною точкою етнографічного диліжансу «Легенди тернопільського краю», який проходив у партнерстві з Всеукраїнська асоціація «Нова Доба».
![](http://server.tor.gov.ua/file/424/729f4864f1e8c02e88bc0931c545c9a5.jpg)
![](http://server.tor.gov.ua/file/424/96c681238ef5a3895054a34819355301.jpg)
«Подорожуючі» теж мали нагоду розповісти відомі їм легенди, а маленька Діана, яка приїхала у Тернопіль з Маріуполя експромтом вигадала сучасну сагу про «місто файних людей і чудових краєвидів».
«Своє захоплення від етнографічної мандрівки також висловив історик, доктор педагогічних наук, представник Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» Петро Кендзьор,
— додають у закладі. — Бібліотекарі, своєю чергою, репрезентували та подарували гостеві унікальну «Абетку Файного міста», що була створена і видана працівниками інформаційно-бібліографічного відділу до 480-річчя Тернополя. Творчим доповненням заходу стала фантазійна майстерка «Тернопільська квітка», до якої приєднались юні мандрівці, а потім ще й пригостились смачненьким».
![](http://server.tor.gov.ua/file/424/ec8fe1dba03d02af59fc167cf12e71e0.jpg)