Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.05.2023

Пластовий вишкіл «Стань героєм»: підготовка до надзвичайних ситуацій 

     Окружний пластовий вишкіл з рятівництва "Стань героєм" пройшов у с. Скоморохи Великогаївської громади.

     Пластове юнацтво області вчилося швидко та ефективно реагувати в надзвичайних ситуаціях та надавати домедичну допомогу.

     Упродовж двох днів з дітьми в активній ігровій формі відпрацьовували різноманітні гутірки (практичні вправи), де вони набували навичок оперативного реагування при опіках, укусах, травмах, пожежах та інших ситуаціях, де необхідна невідкладна допомога.

     "Вихованці пласту зараз зі зброєю захищають нашу державу і, на жаль, багато є серед них тих, які загинули за свободу і незалежність України, - зазначив у своєму виступі голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко. - Пам'ятаємо Віктора Гурняка, Віталія Дереха - вони є справжніми Героями".

     Підростаючому поколінню Михайло Головко побажав, щоб ця практика їм не знадобилася, і висловив впевненість, що вони завжди зроблять це досконало, якщо їх близькі і друзі потребуватимуть допомоги. Побажав ставити перед собою великі цілі, працювати і досягати. Адже на їх покоління Україна покладає великі надії для самоствердження і розквіту. Також подякував директору Тернопільського обласного пластового вишкільного центру Оксані Шмайдей за невтомну працю і підтримку скаутської організації і запевнив, що Тернопільська обласна рада завжди допомагатиме Пласту, щоб його вихованці були найкращими за усіма показниками.