Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

24.05.2023

Володимир Болєщук привітав педагогічний колектив та студентів ТНТУ ім.І.Пулюя із 63-річчям з дня заснування закладу

З нагоди 63-ї річниці заснування Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук відзначив грамотами викладачів та студентів вишу та подякував їм за самовідданість та сумлінність у роботі та навчанні.

«За 63 роки виш пройшов довгий шлях становлення. Від загальнотехнічного факультету Львівського політехнічного інституту до Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Це результат спільної титанічної та наполегливої праці педагогів та студентів, — зазначив Володимир Болєщук. —  Сьогодні університет — один з провідних технічних вишів країни. Ви готуєте висококваліфікованих фахівців у різних галузях. Випускники вишу є цінними для української армії! У лавах Збройних Сил України фахівці технічних, інженерних та технологічних спеціальностей завдяки своїм знанням та вмінням допомагають нашим воїнам знищувати ворога».

Попри виклики, викладачі та студенти є активними волонтерами, допомагають українським захисникам. Володимир Болєщук побажав викладачам та студентам наснаги та нових звершень.