Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.09.2023

Заліщицький фаховий коледж відзначив 125-річчя з часу заснування

Сьогодні, 15 вересня, відбулися урочисті заходи з нагоди 125-ї річниці Відокремленого структурного підрозділу «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого» Національного університету біоресурсів і природокористування України. Привітав ювілярів заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель.

«За роки діяльності навчальний заклад виховав тисячі фахівців, які стали успішними аграріями, підприємцями та професіоналами своєї справи. Багато з них сьогодні працюють на благо Тернопільщини та представляють Україну в світі. Це осередок культурного і патріотичного виховання молоді. Всі досягнення коледжу – це результат старань багатьох поколінь, зокрема викладачів, які присвятили цьому навчальному закладу все життя. Нехай коледж розвивається і процвітає! Бажаю всім доброго здоров’я, нових ідей, наснаги, успіхів у роботі й навчанні. Віри в нашу Перемогу та миру! Слава Україні!» – звернувся до присутніх Ігор Михайлович. 

Заступник голови Тернопільської обласної ради привітав колектив, педагогів, студентів і випускників Заліщицького фахового коледжу. За сумлінну працю та активну громадську діяльність відзначив працівників грамотами Тернопільської обласної ради.

Цьогоріч виповнилось також 125 років з дня народження нашого земляка, агронома, організатора кооперативного руху і вченого, борця за Незалежність України – Євгена Храпливого.

Сьогодні на території навчального закладу урочисто відкрили бюст цьому видатному діячу, чиє ім'я носить коледж.