Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

15.09.2023

Заліщицький фаховий коледж відзначив 125-річчя з часу заснування

Сьогодні, 15 вересня, відбулися урочисті заходи з нагоди 125-ї річниці Відокремленого структурного підрозділу «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого» Національного університету біоресурсів і природокористування України. Привітав ювілярів заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель.

«За роки діяльності навчальний заклад виховав тисячі фахівців, які стали успішними аграріями, підприємцями та професіоналами своєї справи. Багато з них сьогодні працюють на благо Тернопільщини та представляють Україну в світі. Це осередок культурного і патріотичного виховання молоді. Всі досягнення коледжу – це результат старань багатьох поколінь, зокрема викладачів, які присвятили цьому навчальному закладу все життя. Нехай коледж розвивається і процвітає! Бажаю всім доброго здоров’я, нових ідей, наснаги, успіхів у роботі й навчанні. Віри в нашу Перемогу та миру! Слава Україні!» – звернувся до присутніх Ігор Михайлович. 

Заступник голови Тернопільської обласної ради привітав колектив, педагогів, студентів і випускників Заліщицького фахового коледжу. За сумлінну працю та активну громадську діяльність відзначив працівників грамотами Тернопільської обласної ради.

Цьогоріч виповнилось також 125 років з дня народження нашого земляка, агронома, організатора кооперативного руху і вченого, борця за Незалежність України – Євгена Храпливого.

Сьогодні на території навчального закладу урочисто відкрили бюст цьому видатному діячу, чиє ім'я носить коледж.