Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

20.11.2023

На Тернопільщині відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

На Тернопільщині відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, участь у якому взяли керівництво Уряду, обласної ради, ОВА, територіальних громад області, силових та правоохоронних структур краю.

Під час Конгресу обговорили питання розвитку громад і територій в умовах воєнного стану, а саме: економічний розвиток області, надання медичної допомоги, зокрема, реабілітаційної допомоги військовим, формування безпечного середовища в закладах освіти, доступний державний сервіс в громадах, розвиток агропромислового комплексу тощо.

«Зараз ця тема є, як ніколи, актуальною, адже саме перед громадами постав новий виклик — збалансувати свої бюджети та підставити плече Державному бюджету, перед яким з'являються нові виклики, спричинені російською агресією, — зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук Вiйнa в Україні не лише змінила все, але й змусила нас зупинити багато процесів і реформ, які нам вдалося реалізувати до повномасштабного вторгнення. Однією з таких реформ стала реформа децентралізації, яка вважається однією з найуспішніших за понад три десятки років незалежності України. Саме завдяки їй, органи місцевого самоврядування отримали додаткові повноваження і фінансові ресурси, які дали відчутний поштовх розвитковим процесам на рівні громад. Але всі ми розуміємо, що сьогодні реалії інші і для нас пріоритетом номер ОДИН є максимальна підтримка наших Захисників і Захисниць! Ми просто зобов'язані щодня і щогодини робити все можливе, щоб створювати для них можливості захищати нашу землю та знищувати вopoга».

За словами Володимира Михайловича представники органів місцевого самоврядування повинні дбати про економічний розвиток громад та відповідно регіонів, бо це робочі місця, це додана вартість, це достойна заробітна плата, це податки у бюджети всіх рівнів і це внесок у нашу Перемогу.

«Ми маємо підтримувати бізнес, маємо шукати міжнародних партнерів та іноземні інвестиції у нашу економіку. Ми просто мусимо зайнятись глибшими економічними процесами. До цього я закликаю і далі буду закликати всіх голів громад Тернопільської області! — наголосив Володимир Болєщук. — Чому це питання є таким важливим? Бо, на мою думку, попри всі обмеження і складнощі, спричинені вiйнoю, місцеве самоврядування повинно бути тією основою, на якій ми будуватимемо правову європейську Україну, яка у найближчому майбутньому стане рівноправним членом Європейського Співтовариства. А завдяки фінансовим ресурсам місцеве самоврядування зможе зберегти свою спроможність. Це буде наш внесок у Перемогу».