Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

12.02.2024

«Сезони/Пори року»: Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує на виставку живопису

У секторі мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для молоді діє персональна виставка молодої художниці Тетяни Васенди «Сезони/Пори року». У експозиції — 15 живописних полотен.

Пейзаж кожної пори року на картинах Тетяни має свою палітру кольорів і відтінків. Радість оновлення дарує весняна картина «Яблуневий цвіт». Мальовниче літо, повне тепла і сонця — в соняхах й ромашках її «Літньої експресії». Теплою кольоровою гамою зачаровує осінній краєвид «Річки в Карпатах». Дерева, прикрашені інеєм, виблискують сріблясто-сліпучими тонами в зимових пейзажах Тетяни Васенди.

Намальований художницею дощ, сонце, ніжні вербові котики, граційні тюльпани, кульбаби, опалі яблука і пшеничні поля випромінюють якусь особливу, позитивну енергетику. Адже саме з таким посилом авторка малює свої роботи.

У руках Тетяни Васенди навіть гільзи та тубуси від снарядів стають артоб’єктами. Розмальовану нею використану військову атрибутику волонтери продають на благодійних аукціонах, а кошти передають на потреби ЗСУ.
 
Помилуватися чарівним різнобарв’ям природи «Сезонів» Тетяни Васенди можна до 29 лютого. Галерея працює щодня з 10 до 17:00 год (вихідний — субота). Вхід вільний.

Відеорепортаж із відкриття виставки «Сезони/Пори року» та фотозвіт заходу дивіться на сторінці бібліотеки в соцмережі.