Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

22.02.2024

На Тернопільщині відбувся україно-латвійський бізнес-форум

Днями на Тернопільщині відбувся україно-латвійський бізнес-форум, участь у якому взяли представники дипломатії, місцевого самоврядування та бізнесу обох країн. Під час форуму було представлено інвестиційну привабливість Тернопільщини та обговорено майбутні бізнес-стратегії та спільні проєкти.

«Тернопільська область зацікавлена в латвійських інвестиціях і співпраці, які сприятимуть розвитку нашої економіки та промисловості, модернізації різних галузей, адже Тернопільщина – перспективний майданчик для інвестування та розвитку бізнесу. Даний бізнес-форум добра нагода кооперації зусиль для економічного розвитку регіону та країни»,  зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

Державний секретар Міністерства економіки Латвійської Республіки Едмундс Валантіс наголосив, що Латвія підтримує Україну та залишається її надійним партнером.

«Історично латвійська і українська економіка завжди співпрацювала, особливо останні роки, незважаючи на те, що в Україні такий непростий час, ми розширили співпрацю у всіх галузях. Насамперед  це галузь сільського господарства, IT-технології, енергетика, тощо. Ми хочемо, щоб такі бізнес- форуми були частіше і латвійська та українська спільноти спілкувалися, а в подальшому співпрацювали»,  наголосив Едмундс Валантіс.

Також під час форуму було підписано два Меморандуми про співпрацю між транспортними компаніями України та Латвії.

«Це важливі, стратегічні угоди, які дадуть можливість створити додаткові логістичні шляхи для експорту української продукції та вихід на європейські ринки. Також в рамках цих Меморандумів представники Латвійської Республіки закуплятимуть необхідні запчастини в українських виробників, тим саме замінюючи російські товари»,  підсумував Володимир Болєщук.